Tanja Radman izdala zadnji nastavak trilogije Lex Legis

U mjesecu travnju kada obilježavamo Dan hrvatske knjige (22.4.) i Svjetski dan knjige i autorskih prava (23. travnja) s ponosom želimo istaknuti našu domaću autoricu, Tanju Radman, rođenu Popovčanku koja je prije mjesec dana izdala knjigu “Republika tame” – posljednji dio svoje fantasy trilogije naziva Lex Legis. Odrastajući u našem gradu, uz knjige iz naše knjižnice i veliku ljubav prema pisanju, Tanja se odvažila odazvati svom unutarnjem pozivu da piše i prionula na posao. Živi i radi u Dubrovniku čije je povijesne elemente ugradila u svoj serijal.
Novi nastavak trilogije je kao donacija autorice stigao u našu Knjižnicu pa joj se ovim putem želimo iskreno zahvaliti.
Sve čitatelje, a ljubitelje fantastike pozivamo na jedno lijepo čitateljsko putovanje pod perom naše Tanje Radman. Knjige za vlastitu biblioteku možete nabaviti putem njene fb stranice te posuditi u našoj knjižnici. Uživajte u čitanju!

7. travnja 2021 / Vijesti