Decoupage – papirom, ljepilom i škarama preuredite svoj dom

Jučer je u prostoru knjižnice održana promocija knjige “Decoupage – papirom, ljepilom i škarama preuredite svoj dom” autorice Sandre Drnić, a nakon promocije u Domu kulture je održana radionica za odrasle.

Druženje je započelo u 18,00 sati u prostoru knjižnice gdje nas je autorica Sandra Drnić uvela u svijet decoupagea i provela kroz svoju knjigu u kojoj je detaljno opisala tehnike ukrašavanja izrezivanjem motiva i njihovim lijepljenjem na različite objekte.

Radionica je također bila vezana uz tehnike decoupagea, a voditeljica je ovoga puta bila sama autorica knjige. Polaznice su ukrašavale drvene kutijice jednostavnom metodom rezanja salveta, njihovim lijepljenjem i bojanjem u rustikalnom stilu.
Sandra Drnić poklonila nam je ovu radionicu besplatno, a kao mali znak zahvalnosti ravnateljica Knjižnice i čitaonice joj je uručila dar kao sjećanje na sudjelovanje na našoj radionici.

31. listopada 2013 / Događanja