“Zaboravi Hollywood” Mire Gavrana na daskama Doma kulture

U popunjenoj dvorani Doma kulture Popovača u organizaciji naše Knjižnice u četrvtrtak, 09.02.2017., u večernjim satima, održana je zanimljiva i komična predstava Mire Gavrana Zaboravi Hollywood u izvođenju Teatra Gavran iz Zagreba. Protagonisti ove neobične priče su Željko Königsknecht u ulozi profesionalnog glumca i profesora na kazališnoj akademiji (Gabrijel) i Jakov Gavran (Matej) u ulozi mladog ambicioznog kazališnog amatera. “Sati” glumačke poduke i razgovora između ovo dvoje aktera uz odličnu glumu i duhovit tekst zasluženo su publici priuštili dobru zabavu, ali i promišljanje kako o glumačkoj “branši” tako i o mnogim drugim poznatim društvenim oblicima ponašanja na čiju su nas apsurdnost podsjetile mnoge komične scene iz ove predstave. Veliki pljesak osim glumaca zaslužuje i naša vjerna publika!

13. veljače 2017 / Događanja