Uskoro kreće jesenski ciklus projekta Knjige na kotačima, utorkom od 10-12 sati

Dragi naši korisnici naselja Voloder, Osekovo i Gornja Jelenska! Uskoro krećemo s jesenskim ciklusom projekta Knjige na kotačima, točnije, 06. rujna 2016. se nalazimo u Voloderu u novom terminu od 10-12 sati, ali na starom mjestu – ispred dućana ili u slučaju lošeg vremena u pučkom Domu!!!

Dođite – vratite, posudite knjige, prolistajte slikovnicu i zabavite se s vašim djetetom!
Naslove koje želite da vam donesemo na posudbu možete prethodno (dan prije ili do 09,00 sati ujutro na dan dolaska)
odabrati iz kataloga knjižnice (na glavnom izborniku naše web stranice klikni na gornjem izborniku Katalog knjiga i malo pronjuškaj) i
zatražiti ih na mail: knjigenakotacima@gmail.com. Dobro nam došli u našu putujuću knjižnicu!

31. kolovoza 2016 / Najave događaja, Vijesti