U školama i knjižnicama našeg grada gostovao ekspedicionist i putopisac Matej Perkov

Jučer je u našem gradu gostovao espedicionist i putopisac Matej Perkov u dvije škole te u večernjim satima i u gradskoj Knjižnici … naša djeca su baš kao i odrasli imali prilike uživati u zanimljivim i autentičnim pričama ovog mladog čovjeka koji je kroz jučerašnje susrete uspio prenijeti vrijedne poruke o alpinizmu, ekologiji, ljepoti prirode, kulturnim i društvenim različitostima drugih predjela i zemalja, avanturizmu, životu…. sve poruke potkrijepio je vlastitim djelovanjem kroz svoje ekspedicije i životni put koji je odabrao. Jučer nam je Perkov predstavio svoju prvu ekspediciju “Od mora do vrha, Maroko 2015″, nakon čega su uslijedile još dvije, 2017. i 2018.-te godine. Autor je ujedno predstavio i svoju drugu knjigu: “Želim dotaknuti nebo”, a u pripremi je i treća knjiga, ali i sljedeća ekspedicija, nakon kojih će uslijediti i nova zanimljiva predavanja u našem gradu.

23. siječnja 2019 / Događanja