Shirley Valentine ostavila bez daha

U četvrtak, 10. ožujka 2016. s početkom u 19,00 sati u Domu kulture Popovača u organizaciji naše Knjižnice održana je monodrama Shirley Valentine koju je izvrsnom glumom dramski prikazala poznata glumica Ksenija Pajić (Kazališna grupa Lectirum). Publika je tijekom cijele predstave uživala u zanimljivom tekstu Willyja Russella, u režiji Zorana Mužića. Ova romantična monokomedija ispovijed je žene koja je bila pomirena sa sudbinom prihvaćanja onoga što je neizbježno iako svjesna da je tijekom svog života izgubila sebe i svoje snove. Živjela je u uobičajenosti životnoga tijeka kojim žive mnoge žene njezine sudbine, a svoj novi život u sukobu sa starim iznjedrila je kroz fanstasičnu glumu Ksenije Pajić i ovu priču koja je i našu publiku uvjerila u vrijednosti i ljepotu ovakvog dramskog izričaja (monodrame).

14. ožujka 2016 / Događanja