Posjet područnih škola knjižnici i kazališna predstava “Pčelice pazi”

Danas su prvašići naših područnih škola, Voloder, Gornja Jelenska, Osekovo, Potok i Stružec posjetili našu knjižnicu. Knjižničarka Martina rekla im je nešto ukratko o knjižnici, načinu posudbe knjiga i o ostalim aktivnostima koje im knjižnica nudi. Nakon toga sami su se uputili između polica i malo poigrali u kutku sa računalima.

Prvašićima područnih škola ovo nije bio prvi susret s našom knjižnicom, u Mjesecu hrvatske knjige, u 10. mjesecu dobili su besplatno članstvo koje im vrijedi godinu dana.

Ovaj mali izlet završio je u Domu kulture na kostimiranoj predstavi “Pčelice pazi” u izvedbi kazališne skupine Don Hihot iz Ivanić Grada.
Predstava je organizirana i za polaznike prvašića škole u Popovači i za polaznike pričaonica.
Predstavu prati mnoštvo pjevnih songova uz koje i djeca sudjeluju i pomažu pčelici Evici da pobijedi zločesti mobitel.

19. travnja 2012 / Događanja