Ponovo putujemo busom do kulture

Busom do kulture naziv je jednodnevnog izleta Knjižnice i čitaonice Popovača u Zagreb za sve zainteresirane aktivne i potencijalne korisnike koji smo organizirali za vas u subotu, 14.11.2015. Naš cilj je posjet Interliberu – 38. međunarodnom sajmu knjiga i učila te posjet muzeju (više o detaljima naknadno). Krećemo ispred ulaza u Knjižnicu u 9,30 sati pa lagano do metropole. Tamo imamo dogovoreni grupni posjet muzeju (o kojem muzeju se točno radi saznat ćete uskoro, još pregovaramo o cijeni) a zatim krećemo put Interlibera gdje možete pogledati aktualnu i najveću ponudu domaćih i inozemnih izdanja knjiga i učila na jednom mjestu. Posjet Interliberu je besplatan, tako da na imate priliku na ovaj jednodnevni izlet kulture krenuti bez kune u đepu. Da bi to ostvarili, potrebo je prijaviti se što prije, najkasnije do srijede, 11.11.2015. putem mail adrese: knjiznica.popovaca@gmail.com ili na broj telefona 044 679 860 i ostaviti svoje podatke. U slučaju da želite otkazati rezervirano mjesto, molim vas da to učinite najkasnije dan prije putovanja do 12 sati. Želimo podsjetiti da na ovo putavanje predviđeno za punoljetne osobe, a iznimka su srednjoškolci koji mogu ići jedino u pratnji roditelja. Hvala, do viđenja u busu kulture.

2. studenog 2015 / Najave događaja, Vijesti