Otvorena izložba slika Pere Putara u našoj Knjižnici

Jučer je u prostoru Knjižnice otvorena izložba slika Pere Putara iz Križa. Ovo mu je 4. samostalna izložba , a sudjelovao je i na 20-tak skupnih izložbi sa Udrugom Forma 2000 iz Ivanića u kojoj je vrlo aktivan. Dragovoljac je Domovinskog rata, a crtanje i slikanje najveća su mu strast kojoj je neprestano odan tijekom svog života. O samoj izložbi govorio je Miljenko Šimunović, predsjednik Udruge Forma 2000. koji i sam slika i piše, te sudjeluje u mnogim aktivnostima promoviranja kulture i stvaralaštva. Događaj kao i samu izložbu otvorila je vrlo lijepa i dojmljiva izvedba vokalne skupine Kutinske Dunje iz Kutine, uz pratnju učitelja Mladena Bage te njihovog voditelja prof. Tomislava Brajdića. Izložba se može pogledati u radno vrijeme Knjižnice.

27. listopada 2017 / Događanja