Otvorena izložba grafika Ivana Grubića u našoj Knjižnici

Izložba grafika pod nazivom ‘Moja Popovača’ autora Ivana Grubića u organizaciji naše Knjižnice i Likovnog društva Moslavački krug Popovača, sinoć je u ugodnoj atmosferi naše knjižnice otvorio gradonačnik Popovače g. Josip Mišković. Nastupili su naši domaći izvođači : Zbor Udruge umirovljenika Popovača, zatim dvijema autorskim pjesmama na gitari popovački glazbenik Lou Profa, a svoju pjesmu prigodom ove izložbe napisala je i publici pročitala članica Zbora gđa Mirjana Golubić. Svima zahvaljujemo na sudjelovanju i druženju, a posebno autoru izložbe g. Ivanu Grubiću koji je svojim opusom grafika posvećenih našem Gradu na najljepši način obilježio Dane našeg Grada te podsjetio na ljepote Popovače i njenih građana, ali i na ljepote i radosti stvaranja te vrijednosti koje ono unosi u život svake osobe. Ova izložba može se pogledati u našem prostoru u ljetno radno vrijeme Knjižnice do 20.07.2017.

30. lipnja 2017 / Događanja