Otvorena 81. samostalna likovna izložba Želimira Šiška

Sinoć je naša Knjižnica bila dupkom puna. Izložba slika Želimira Šiška uvijek izazove veliki interes, pa je tako bilo i ovoga puta. Otvorena je čak 81. izložba ovog poznatog zavičajnog slikara s kojim naša ustanova bilježi dugogodišnju uspješnu suradnju. Recenziju i postav izložbe predstavio je povjesničar umjetnosti Mladen Mitar, a svečanoj atmosferi uvelike su doprinjele divne izvedbe pjesama vokalne skupine “Kutinske dunje” pod vodstvom profesora Tomislava Brajdića. U našem smo prostoru, osim predstavnika gradskih vlasti, sinoć imali priliku pozdraviti župana Ivu Žinića i dožupana Romana Rosavca. Izložba koju je nakon prigodnog pozdrava otvorio župan, može se razgledati do 31.12.18. u radno vrijeme Knjižnice. Nakon službenog dijela programa, ugodno druženje nastavili smo uz predbožićni domjenak.

13. prosinca 2018 / Događanja