Mini knjižni kutić u mome gradu i ponešto za velike

Postavljanjem kutića u Domu zdravlja Popovača realiziran je projekt Knjižnice i čitaonice Popovača naziva
“MINI KUTIĆ U MOME GRADU I PONEŠTO ZA VELIKE”.
Kutić je postavljen na dvije lokacije: Pedijatrijska ambulanta i ambulanta obiteljske medicine.
Projekt je osmišljen radi poticanja i promicanja knjige i čitanja te prisutnosti narodne knjižnice u lokalnoj zajednici. Cilj projekta je potaknuti djecu, ali i odrasle da uoče knjigu/časopis te joj posvete pažnju, kao i poticanje mogućnosti kvalitetnog provođenja slobodnog vremena u prostoru knjižnice ili u vlastitom domu uz knjigu i čitanje.
U nabavi građe i opreme sudjelovali su sponzori INA-Industrija nafte d.d., Sisačko-moslavačka županija kao i sama Knjižnica i čitaonica Popovača, a na suradnji također zahvaljujemo i Domu zdravlja Kutina.

22. rujna 2014 / Događanja