Lutkarska druženja u našoj knjižnici

Novopečeni lutkari pod voditeljstvom profesionalne lutkarice gđe. Ivke Babić iz lutkarskog kazališta Svijet lutaka iz Zagreba, u subotu su, 06.05.17. uspješno probili led i u ugodnoj atmosferi naše knjižnice i dobrog društva, upustili se u lutkarski svijet. Malo teorjie, puno prakse i uskoro su naše lutkice počele dobivati prepoznatljive obrise…sastali smo se još u međuterminu, u ponedjeljak, 08.05.17. kako bismo odradili kaširanje te potom do druge radionice još dva puta napravili premaz…no, trud se isplatio! Nakon završene druge radionice, održane također u subotu, 20.5.17., lutke su dobile boje i osobine… Do završne radionice krajem rujna, kada ćemo raditi na tekstu i pripremati kratku predstavu na izabranu priču, zadatak nam je izraditi male kostime. To neće biti teško, jer se veselimo krajnjem izgledu zanimljive družine koja nam već sada mami puno osmjeha i zadovoljstva!

23. svibnja 2017 / Događanja