Ljekovito bilje – životinje i čovjek

U prostoru Knjižnice i čitaonice Popovača jučer je održana promocija knjige “Ljekovito bilje – životinje i čovjek” autorice Monike Gal.
Nakon što je ravnateljica knjižnice pozdravila sve prisutne, uvodnu riječ preuzeo je gosp. Marinko Kramarić iz Centra za kreativan razvoj Jupiter. Predstavio je autoricu knjige te sve prisutne pozvao da se pridruže kreativnim radionicama u kojima sudjeluje i sama autorica, a na kojima se može više naučiti o zdravoj i prirodnoj prehrani, ljekovitom bilju, krojenju, šivanju i td.
Monika Gal provela nas je kroz svoju knjigu koja je pisana na način da nas uputi kako i kada ćemo upotrijebiti koju biljku u liječenju domaćih životinja. Ova knjiga trebala bi nam pomoći da se priklonimo prirodi i zdravom načinu života.

19. travnja 2013 / Događanja