Kviz za treće razrede

Jučer i danas održan je naš tradicionalni kviz za treće razrede osnovne škole Popovača i područnih škola. Kviz je održan na temu priče “Djevojčica i knjiga”, dvanaestogodišnje autorice Ane Paule Jelić.

Svaki natjecateljski tim bio je podijeljen u tri grupe. Grupu kvizaša-čitača, likovnjaka i dramaturga.

Svaka grupa je imala svoj zadatak vezan uz priču , koji su naši članovi komisije, Petra, Stjepan, Mateo, Stela i Anastazija bodovali.

Likovnjaci su na velikom hameru likovno prikazali svoje viđenje priče, dramaturzi su napravili mali igrokaz, a kvizaši-čitači su bili zaduženi za sam kviz tj., odgovarali su na postavljena pitanja.

Prve nagrade osvojili su 3. B razred i 3. ZELENI
(područne Voloder i Osekovo).
Čitav kviz bio je u bojama loga naše knjižnice, plavoj i zelenoj, jer naša knjižnica ovre godine slavi svoj 60. rođendan.

6. lipnja 2012 / Događanja