Knjižnica sudjelovala na manifestaciji “Jesenski plodovi grada”

Naša je Knjižnica prošlog tjedna sudjelovala na manifestaciji Jesenski plodovi grada u organizaciji Turističke zajednice Grada Popovača, te brojih udruga i ustanova Grada. Knjižnica je tako organizirala radionicu na temu plodova zemlje i Dana kruha, pa smo sa djecom izrađivali pekarske kape od papira te mijesili tijesto i oblikovali razne pekarske proizvode. Pričaonica je u tom tjednu posebno pripremila aktivnosti na temu obilježavanja Dana zahvalnosti prema plodovima zemlje, pa su tako mali polaznici učili mijesiti tijesto od početka do njegove pripreme za pečenje. Do kraja tjedna ukrasili smo prostor Knjižnice i izložili radove učenika Osnovne škole Popovača, kao i nagrađene radove koji su nas oduševili sa svojim kreativnim i likovnim sposobnostima uz vodstvo svojih učiteljica i učitelja. U subotu je održana centralna aktivnost ove manifestacije, pa su posjetitelji u našem prostoru mogli pogledati izložene radove i naš štand zajedno s ostalim izlagačima na Trgu ispred. Izložba je otvorena do 20.10. 17. , a svi zainteresirani mogu doći i pogledati ove lijepe dječje radove u radno vrijeme Knjižnice.

17. listopada 2017 / Događanja