Jesenski ciklus male putujuće knjižnice uspješno započeo u Voloderu i Osekovu

Naš projekt Knjige na kotačima u jesenskom je ciklusu do sada posjetio Voloder i Osekovo. Mnogi sumještani i prolaznici zaustavili su se kraj našeg putujućeg pulta kako bi se pobliže upoznali s nama ili posudili knjigu. Cilj projekta je predstaviti našu ustanovu i usluge mještanima okolnih naselja, a postojećim korisnicima omogućiti jednostavniju posudbu i povrat knjižnične građe. Želimo potaknuti čitanje i približiti Knjižnicu djeci i odraslima jer za čitanje nikad nije kasno, a naš fond obiluje mnogim zanimljivim knjigama iz raznih popularnih područja i beletristikom različitih profila (za svakog ponešto) te ostalim uslugama koje će zadovoljiti vaše informativne, rekreacijske i obrazovne potrebe. Do kraja ovog mjeseca čekamo vas još od 10-12 sati u utorak, 20.09. u Gornjoj Jelenskoj i 27.09. u Voloderu – dođite i budite i vi dio našeg projekta. U slučaju lošeg vremena, nalazimo se u društvenom domu!

15. rujna 2016 / Vijesti