I ove godine Busom do kulture na Interliber

Protekle subote zaputili smo se našim Busom do kulture na već 6. putovanje do naše metropole. Povod je opet bio posjet muzeju i posjet Međunarnodnom sajmu knjiga i učila, Interliberu na zagrebačko Velesajmu. Unatoč pljuskovima i kiši autobus je bio dupkom pun, pa smo ubrzo uživali u master djelima naših majstora naivne umjetnosti. Uz pomoć dobre vodičice Muzeja saznali smo mnoge korisne informacije o ovom slikarskom pravcu i majstorima koji su ga obilježili. Tako smo mogli vidjeli originalna djela Lackovića, Generalića, Rabuzina i drugih. Potom smo prošetali Gornjim gradom, a nakon toga se uputili na Interliber. Tamo smo kao i svake godine uplivali (skoro doslovno) u šareni svijet knjiga sve do polaska kućama u 18 sati.

18. studenog 2019 / Nekategorizirano