Dan kazališnih predstava u našem gradu

U sklopu projekta KAZALIŠNI SVIJET ZA MENE I TEBE, u četvrtak 24.10.2013., u Domu kulture Popovača održane su tri kazališne predstave: “MAMURLUK”, “IGLICA” i “KAKO MISLIŠ MENE NEMA”. Kazališna predstava za mlade “Mamurluk” u izvedbi Kultura Nova iz Zagreba.
Predstava je održana u 9,00 sati ujutro, a bila je namijenjena učenicima od 6.-8. razreda OŠ Popovača. Kazališna predstava za djecu “Iglica” u izvedbi
Male scene iz Zagreba, održana u 12,00 sati. Predstava je bila organizirana za učenike od 1.-5. razreda OŠ Popovača. A na kraju slijedila je kazališna predstava za odrasle posjetitelje iz Popovače i šire okolice, “Kako misliš mene nema” u izvedbi Exit Teatra iz Zagreba, održana u 19,00 sati.
Mladi glumački tim, Filip Juričić i Amar Bukvić, nasmijavali su i zabavljali oduševljenu publiku puna dva sata.

25. listopada 2013 / Događanja