Četiri godišnja doba u našoj knjižnici

Mjesec ožujak u našoj knjižnici okončali smo otvorenjem izložbe “Četiri godišnja doba”, naše sugrađanke Desanke Minks. Umjetnica je svoje prve korake na polju likovne umjetnosti započela u rodnoj Novoj Gradišci. Dolaskom u Popovaču aktivirala se i u lokalnim likovnim udrugama, a trenutno svoj likovni izričaj obogaćuje u Popovačkoj udruzi likovnih stvaralaca “Moslavački štrk”. Uz radove naše umjetnice, prisutni su mogli uživati i u tonovima havajske gitare, te pjesničkim recitacijama.
Cvijeće je najdraži, ali ne i jedini motiv kojim umjetnica izražava svoje emocije. Tehnike kojima se koristi su pastel, ulje na platnu i akril.
Izložbu možete pogledati u prostoru knjižnice do 15.04.2016., svakim radnim danom od 8,00-19,00 sati, osim ponedjeljkom do 15,00 sati, te 2. i 4. subotu u mjesecu do 13,00 sati.

1. travnja 2016 / Događanja