Aktivnosti za javnost u svibnju i lipnju 2

…Tijekom svibnja i lipnja eksperimentalno smo organizirali pričaonice za predškolce koji nisu polaznici institucionalnih oblike odgoja i programa – dječjeg vrtića, male škole i dr. Cilj pričaonice bio je utvrditi interes takve skupine djece za ovakav oblik neformalnog druženja, ali isto tako i interes roditelja. Odaziv djece i evalucacija rada s djecom bila je iznimno pozitivna, stoga naša Knjižnica ima u planu ovakve aktivnosti provoditi i od jeseni, ako za to budu stvoreni potrebni uvjeti.
Povećaj
Tema prve pričaonice (04.05.09. u 16,00 sati) bila je vezana uz osjećaj sreće tako da smo mališanima čitali slikovnicu autorice Trace Moroney Kad si sretan. Bilo je tu i pjesme, plesa, igre i crtanja, a sve u cilju veselog druženja kako bi ima slika knjižnice postala privlačna i ugodna.