60 godina Hrvatskoga planinarskog društva “Jelengrad”

Jučer je u suradnji s Hrvatskim planinarskim društvom “Jelengrad” u prostoru knjižnice održana promocija knjige naziva “60 godina Hrvatskoga planinarskog društva Jelengrad”.

Ravnateljica knjižnice Nives Jurkin Stambolija uputila je par uvodnih riječi i zaželjela dobordošlicu svim prisutnima. Samu knjigu su prezentirali Ladislav Jurinjak i Darko Grundler, dvojica od pet urednika uz Vladu Ilijaša, Josipa Kocet i Josipa Mucko. Dok nas je godp. Jurinjak informativno proveo kroz povijst društva, Darko Grundler se osvrnuo na sadržaj knjige i izlete društva koji se, kako je napomenuo, organiziraju svaki vikend.

Ovim putem pozvali su i sve ljubitelje prirode i hodanja da se pridruže planinarskom društvu “Jelengrad”.

18. listopada 2013 / Događanja